Použité prameny

Zdrojem inspirace, informací a citátů pro texty na stránkách Inklinace.cz byly níže uvedené texty, dokumentární filmy a hudba. Pro úplnost ještě dodávám, že aktuální dění v klasické hudbě sleduji díky měsíčníku Harmonie, který odebírám od čísla 9/2004; o nových nahrávkách se dovídám také ze stránek Sa-cd.net, Classics Today, Presto Classical a Classical Net. Procházel jsem i internetové hi-fi magazíny, weby a fóra (např. Inner Fidelity, Headroom, Stereophile, Hi-fi Voice, Audiodrom, 6moons, Soundstage!, Positive Feedback Online).

Další mnohé cenné poznatky o elektronice a věrné reprodukci jsem získal prostřednictvím e-mailové korespondence od konstruktéra vynikajícího sluchátkového zesilovače Zama Hpa-1 Daniela Zajíce. Samotné stránky jsem pak celé vytvořil a umístil na server Hosting-zdarma.cz podle návodů ze skvělého internetového projektu Dušana Janovského Jak psát web. Všem zmíněným patří mé veliké poděkování.

Krásná literatura - Nahrávky a koncertní vystoupení - Přírodní vědy - Společenské vědy - Věrná reprodukce - Zdravý životní styl Krásná literatura - Nahrávky a koncertní vystoupení - Přírodní vědy - Společenské vědy - Věrná reprodukce - Zdravý životní styl Krásná literatura - Nahrávky a koncertní vystoupení - Přírodní vědy - Společenské vědy - Věrná reprodukce - Zdravý životní styl Krásná literatura - Nahrávky a koncertní vystoupení - Přírodní vědy - Společenské vědy - Věrná reprodukce - Zdravý životní styl Krásná literatura - Nahrávky a koncertní vystoupení - Přírodní vědy - Společenské vědy - Věrná reprodukce - Zdravý životní styl Krásná literatura - Nahrávky a koncertní vystoupení - Přírodní vědy - Společenské vědy - Věrná reprodukce - Zdravý životní styl

« předchozí | další »

© 2010 - 2019 Inklinace.cz | Obsah, design a zdrojový kód: Petr Janošek | Kontakt: petr.janosek@inklinace.cz